RN73R2ETTD2870D25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ETTD2870D25
JLCPCB Part #
C2604730
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 287Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS