RN73R2ETTD2800F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD2800F100
JLCPCB Part #
C2606302
Description
-55℃~+155℃ 250mW 280Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS