SG73P2ETTD7150F
MFR.Part #
SG73P2ETTD7150F
JLCPCB Part #
C4004798
Description
-55℃~+155℃ 500mW 715Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS