RN73R2ETTD2773F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD2773F50
JLCPCB Part #
C3958589
Description
-55℃~+155℃ 250mW 277kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS