RN73R2ETTD2553C10
MFR.Part #
RN73R2ETTD2553C10
JLCPCB Part #
C4298489
Description
-55℃~+155℃ 250mW 255kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS