RN73R2ETTD6492F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD6492F25
JLCPCB Part #
C2604478
Description
-55℃~+155℃ 250mW 64.9kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS