RN73R2ETTD2432F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD2432F100
JLCPCB Part #
C2605709
Description
-55℃~+155℃ 24.3kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS