RN73R2ETTD2371B25
MFR.Part #
RN73R2ETTD2371B25
JLCPCB Part #
C4047432
Description
-55℃~+155℃ 2.37kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS