RN73R2ETTD22R0F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD22R0F25
JLCPCB Part #
C2603365
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS