RN73R2ETTD2291F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD2291F50
JLCPCB Part #
C4215316
Description
-55℃~+155℃ 2.29kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS