RN73R2ETTD2263F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD2263F50
JLCPCB Part #
C4280358
Description
-55℃~+155℃ 226kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS