RN732ATTD1381D25
MFR.Part #
RN732ATTD1381D25
JLCPCB Part #
C4059475
Description
-55℃~+155℃ 1.38kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS