RN73R2ETTD2263F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD2263F25
JLCPCB Part #
C2603414
Description
-55℃~+155℃ 226kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS