RN73R2ETTD2210C25
MFR.Part #
RN73R2ETTD2210C25
JLCPCB Part #
C2610389
Description
-55℃~+155℃ 221Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS