SG73P1JRTTD240J
MFR.Part #
SG73P1JRTTD240J
JLCPCB Part #
C5893419
Description
-55℃~+155℃ 24Ω 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS