RN73R2ETTD18R0D50
MFR.Part #
RN73R2ETTD18R0D50
JLCPCB Part #
C2605401
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS