RN73R2ETTD1892A10
MFR.Part #
RN73R2ETTD1892A10
JLCPCB Part #
C4301826
Description
-55℃~+155℃ 18.9kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS