RN73R2ETTD1693F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD1693F25
JLCPCB Part #
C4100144
Description
-55℃~+155℃ 169kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS