SR732ATTDR432D
MFR.Part #
SR732ATTDR432D
JLCPCB Part #
C2649076
Description
-55℃~+150℃ 333mW 432mΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS