RN73R2ETTD1601F10
MFR.Part #
RN73R2ETTD1601F10
JLCPCB Part #
C2603066
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS