RN731JTTD51R1D50
MFR.Part #
RN731JTTD51R1D50
JLCPCB Part #
C4128398
Description
-55℃~+155℃ 51.1Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS