RN73R2ETTD1451F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD1451F25
JLCPCB Part #
C4172029
Description
-55℃~+155℃ 1.45kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS