HV73V1JTTD4323F
MFR.Part #
HV73V1JTTD4323F
JLCPCB Part #
C4114252
Description
-55℃~+155℃ 100mW 432kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS