RN73R2ETTD12R9F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD12R9F25
JLCPCB Part #
C4334392
Description
-55℃~+155℃ 12.9Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS