RN73R2ETTD12R7D25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ETTD12R7D25
JLCPCB Part #
C2605409
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 12.7Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS