RN73R2ETTD12R4D100
MFR.Part #
RN73R2ETTD12R4D100
JLCPCB Part #
C2607048
Description
-55℃~+155℃ 12.4Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS