RN73R2ETTD1962C10
MFR.Part #
RN73R2ETTD1962C10
JLCPCB Part #
C4107194
Description
-55℃~+155℃ 19.6kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS