RN73R2ETTD11R8F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD11R8F100
JLCPCB Part #
C2606158
Description
-55℃~+155℃ 11.8Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS