RN73R1JTTD1042F50
MFR.Part #
RN73R1JTTD1042F50
JLCPCB Part #
C2494567
Description
-55℃~+155℃ 10.4kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS