RN73R2ETTD1172D25
MFR.Part #
RN73R2ETTD1172D25
JLCPCB Part #
C2606043
Description
-55℃~+155℃ 11.7kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS