RN73R2ETTD1012F10
MFR.Part #
RN73R2ETTD1012F10
JLCPCB Part #
C4110591
Description
-55℃~+155℃ 10.1kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS