RN73R2ETTD1011A25
MFR.Part #
RN73R2ETTD1011A25
JLCPCB Part #
C3948392
Description
-55℃~+155℃ 1.01kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS