SG73S2ETTD1960F
MFR.Part #
SG73S2ETTD1960F
JLCPCB Part #
C4138357
Description
-55℃~+155℃ 196Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS