RN73R2ETTD2490C10
MFR.Part #
RN73R2ETTD2490C10
JLCPCB Part #
C3981917
Description
-55℃~+155℃ 249Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS