RN73R2ETTD1021B25
MFR.Part #
RN73R2ETTD1021B25
JLCPCB Part #
C2611253
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS