RN73R2BTTD9881D100
MFR.Part #
RN73R2BTTD9881D100
JLCPCB Part #
C2531249
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.88kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS