RN732BTTD5230F50
MFR.Part #
RN732BTTD5230F50
JLCPCB Part #
C6195776
Description
-55℃~+155℃ 125mW 523Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS