RN73H2BTTD3052F25
MFR.Part #
RN73H2BTTD3052F25
JLCPCB Part #
C2541682
Description
250mW 30.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS