RN73R2BTTD7232A10
MFR.Part #
RN73R2BTTD7232A10
JLCPCB Part #
C4098537
Description
-55℃~+155℃ 250mW 72.3kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS