RN73R2ETTD1182C50
MFR.Part #
RN73R2ETTD1182C50
JLCPCB Part #
C2608252
Description
-55℃~+155℃ 11.8kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS