RN73R2BTTD7150A05
MFR.Part #
RN73R2BTTD7150A05
JLCPCB Part #
C3994273
Description
-55℃~+155℃ 250mW 715Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS