RN73R2BTTD6730F100
MFR.Part #
RN73R2BTTD6730F100
JLCPCB Part #
C2530801
Description
-55℃~+155℃ 250mW 673Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS