RN73H1JTTD2710F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD2710F100
JLCPCB Part #
C4072357
Description
100mW 271Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS