3503G2B124RFTD
MFR.Part #
3503G2B124RFTD
JLCPCB Part #
C7180253
Description
-55℃~+155℃ 124Ω 2W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS