RN73R2BTTD64R2C10
MFR.Part #
RN73R2BTTD64R2C10
JLCPCB Part #
C2565341
Description
-55℃~+155℃ 250mW 64.2Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS