RN73R2BTTD62R6B25
MFR.Part #
RN73R2BTTD62R6B25
JLCPCB Part #
C2549361
Description
-55℃~+155℃ 250mW 62.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS