SG73P2ERTTD133G
MFR.Part #
SG73P2ERTTD133G
JLCPCB Part #
C6222064
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS