RN73R2BTTD6040D25
MFR.Part #
RN73R2BTTD6040D25
JLCPCB Part #
C4027707
Description
-55℃~+155℃ 250mW 604Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS