RK73B1FRTTBL272G
MFR.Part #
RK73B1FRTTBL272G
JLCPCB Part #
C2582495
Description
-55℃~+125℃ 2.7kΩ 20V 30mW Thick Film Resistor ±2% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS