RN73R2BTTD5970D100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2BTTD5970D100
JLCPCB Part #
C2529627
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 597Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS